Elbette ki sizler de gayrimenkulünüzü kendi başınıza alıp/satabilirsiniz fakat önünüze çıkabilicek engelleri ve oluşabilecek sorunları göz ardı etmeden...

 

Biz '' SİLİVRİ EMLAK '' olarak gayrimenkul işinin uzmanlık gerektiren bir alan olduğuna inanıyoruz, bilgi birikim ve tecrübenin ön planda olduğu gayrimenkul alanı diğer meslek dallarına nazaran eğitimin yanı sıra oldukça deneyim gerektiriyor.

 

Size alım-satım sırasında oluşabilecek bütün pürüzlerde yardımcı olarak yönlendirme ve en hızlı çözüm bulma garantisi vererek gayrimenkulünüzü en doğru ve yasal şekilde pazarlama imkanı sunan SİLİVRİ GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI 'nın ayrıcalıklarını sıralamak gerekirse söze şöyle başlamak isterim ;

 

- Eğer SİLİVRİ GYD müşterisi iseniz, danışmanlarımız sizlere günümüzde oluşan zorlu rekabet ortamında mülkünüz için en uygun fiyata sizin yerinize karar verir.

 

- Mülkünüzü satmak ve ya kiralamak için harcadığınız zamanı kendinize ve ailenize harcamanız için size kazandırır.

 

- Bir pazarlama planı oluşturarak mülkünüzün pazarlanması için gereken adımları sizin yerinize profesyonel bir şekilde hazırlar.

 

- Bürokratik işlemler her daim sabır ve uzmanlık ister SİLİVRİ EMLAK bünyesinde bu gibi işlemlerle uğraşabilen profesyoneller barındırıyor.

 

- Çalıştığımız bankalara yönlendirerek ihtiyacınız olan desteği sağlıyoruz.

 

- Sadece gayrimenkul danışmanlarının kullandığı sosyal bir ağa sahip olduğumuz için gayrimenkulünüzün en hızlı şekilde pazarlanmasını sağlıyoruz.

 

- Potansiyel alıcıların takibini yaparak sizleri yerli-yersiz rahatsız etmek yerine sadece gerçek alıcılarla muhatap ediyoruz.

 

- Deneyimlerimiz sayesinde mülkünüze talip olabilecek müşterileri değerlendirerek potansiyel müşteriler hakkında sizlere bilgi verebiliyoruz

 

- Mülkünüzün gerçek ve doğru değerini tam olarak saptamak için pazar analizi yapıyoruz.

 

- Aldığımız eğitimler ve tecrübeler sayesinde satışa dair tüm resmi muamelelerde yanınızda olarak bu yolculukta sizlere eşlik ediyoruz.

 

Unutmayın ki; Bilmediğimiz bir yola çıkıyorsak hepimizin bir rehbere ihtiyacı olur ve biz bu işi profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

 

NEDEN SİZLER DE SİLİVRİ EMLAK 'IN AYRICALIKLI MÜŞTERİLERİNDEN BİRİ OLMAYASINIZ ?